Yılların verdiği tecrübeyle sizlere kalite ve güven sunuyoruz.

Geniş yetkili servisimizle dizel araç sahiplerinin her sorununu çözdük ve çözmeye devam ediyoruz. Çeyrek asırdır, dizel sektöründe elde ettiği bilgi ve deneyim birikimi ile hizmet veren Auto Teknik Dizel, dünyanın en büyük otomotiv parçaları tedarikçisi olan Delphi, Siemens, Bosch, Zexel, Doowon yetkili servisi olarak dizel yakıt sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir. .

Auto Teknik " Dizel'de çözüm ortağınız "

Yüksek Teknoloji

Bilgisayar teknolojisinin her yere girdiği günümüzde, dizel pompa ve dizel test ekipman ve cihazlarının DOĞRU ve BİLİNÇLİ kullanımı çok önemlidir. Auto Teknik Dizel Pompa bu önemin farkında olarak, dizel ve sistemleri ile ilgili bilgisini ve teknolojisini daima güncel tutmayı amaçlar.

7/24 Yol Yardımı

Aracınız mı bozuldu? Servisimizde, aracınızla ilgili her türlü sorunda size bir telefon kadar yakınız. Aracınızı bulunduğu yerden servisimize özel çekici araçlarla getirmek kaydıyla, arızaları tespit edip, kısa sürede size sorunsuz çalışır vaziyette teslim edilmesini sağlanır.

Yüksek Performans

Auto Teknik Dizel Pompa Bosch, Delphi, Siemens , Zexel ve Doowon ile Yakıt Sistemi Kullanan Tüm Dizel Araçların Pompa Enjektör Ayar ve Onarımı ile Araçlarda Yüksek Performans Elde Edilmektedir. Ayrıca Tüm Müşterilerimize TSE Kalitesinde Güvenilir Hizmet Sunmaktayız.

Çözüm Ortaklarımız

Bosch

Delphi

Doowon

Siemens

Zexel

Şimdi bültenimize abone olun

İlk önce haberimizi ve en yeni projemizi alın.
Ayda 1 Kez posta alırsınız.

Asla spam göndermeyiz.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form