Hakkımızda

Hakkımızda

Auto Teknik,1994 yılından bu yana dizel pompa parçaları ve enjektör yedek parçaları alanlarında faaliyet göstermektedir.İstanbul Bağcılar bölgesinde  hizmet veren Auto teknik , enjektör pompa tamir, bakım ve temizliği konusunda yardımcı olmaktadır.

Bu güne kadar büyük yollar kat etmemizdeki ve gelişmemizdeki en önemli faktör müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutup zamanında iş teslimatlarımızı zamanında yapmamızdır. Elemanlarımız pompa enjektör tamiri konusunda uzmanlaşmıştır. Sizlere Enjektör pompa tamiri konusunde daha iyi yardımcı olabilmek için kendimizi her geçen gün güncelleyip yenilemekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizle beraber bugünlere gelen Auto teknik bundan sonraki günlerde de sizlerden aldıgı güçle hızla gelişip, sektöründe müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek duruma gelecektir. 7/24 telefon desteği sağlayan Auto Teknik, çekici hizmeti ile de müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

En son teknoloji bilgisayarlı cihazlarımızla arıza tespiti yapıp enjektör bakım ve temizliği uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Auto Teknik,enjektör ve pompa yedek parça temini konusunda da siz değerli müşterilerimize önemli destekler vermektedir. Yedek parça hizmetimiz Auto Teknik garantisi altında olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca aracınızdaki diğer oluşan arızalar için de Ateştuğla Bağcılar  bölgesinde gerekli yönlendirmeleri yapmaktayız.

Hedefimiz Auto Teknik markasını en üst seviyeye taşıyarak verdiğimiz güven sayesinde müşterilerimizle samimi dostluklar kurarak tekrar tekrar çalışma imkanı yakalamaktır.